Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbalansowanie profesji
#11
(02-03-2015, 17:24)ypsilon napisał(a):
Cytat:Specjalizacja w HP daje knechtowi 1 HP/lvl



Hmmm..... Reke bym dal sobie uciac, ze na 15 lvl dodala mi 2hp.

Bo dodała Wink
Bezimienny napisał(a):2. System naliczania obrażeń itd jest inny dla PvP i inny dla PvE.
??
Odpowiedz
#12
Ad 1. Informację o ilości HP/lvl specjalizacji oparłem na informacji podanej wcześniej gdzieś na czacie, że specjalizacja daje dokładnie tyle samo HP, co awans dany w HP. A u mojego świeżutko założonego dziś knechta awans w HP dał +1 HP. Ale jeśli specjalizacja daje +2 HP/lvl specjalizacji, to rzecz jasna przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Ad 2. Z kolei info o innym naliczaniu obrażeń dla PvP i dla PvE oparłem na pojawiających się za każdym razem pytaniach "mówisz o PvP czy o PvE?", jak ktoś zgłaszał bugi z siłą ciosu oraz na własnych doświadczeniach - tu i tam kogoś leciutko walnąłem moim knechtem, a z mobkami siłą rzeczy też walczyłem, żeby coś podekspić. Odniosłem wrażenie, że w PvP mój knecht bije słabiej, ale wychodzi na to, że się myliłem. Wszystkich wprowadzonych w błąd przepraszam.
"A oni wciąż nas mają za nic - choć podobno nowy czas,
tkwią rozparci za biurkami dzieląc czas na ich i nasz...
A oni zawsze tacy sami i nieważne, skąd dziś są:
okopani przepisami grają tak jak chcą..."
Odpowiedz
#13
(02-03-2015, 19:41)Bezimienny napisał(a): Ad 1. Informację o ilości HP/lvl specjalizacji oparłem na informacji podanej wcześniej gdzieś na czacie, że specjalizacja daje dokładnie tyle samo HP, co awans dany w HP. A u mojego świeżutko założonego dziś knechta awans w HP dał +1 HP. Ale jeśli specjalizacja daje +2 HP/lvl specjalizacji, to rzecz jasna przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Ad 2. Z kolei info o innym naliczaniu obrażeń dla PvP i dla PvE oparłem na pojawiających się za każdym razem pytaniach "mówisz o PvP czy o PvE?", jak ktoś zgłaszał bugi z siłą ciosu oraz na własnych doświadczeniach - tu i tam kogoś leciutko walnąłem moim knechtem, a z mobkami siłą rzeczy też walczyłem, żeby coś podekspić. Odniosłem wrażenie, że w PvP mój knecht bije słabiej, ale wychodzi na to, że się myliłem. Wszystkich wprowadzonych w błąd przepraszam.
Przelicznik jest identyczny, ale liczy się w dwóch innych miejscach, dlatego jeśli ktoś zgłasza błąd to pytam czy PvP czy PvE Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości