Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaslona
#1
Wiem, że będzie gownoburza dlatego prosze o wypowiedzi oaoby bezstronne tj. administracje glownie. Otoz wszyscy wiemy o co chodzi z zaslonami full eq wrzuci ktos na nowa postac daje specke unik i na 35 lvlu expi sobie w grocie, tak nie moze byc , nastepnie zaslony sobie na jotunie stoja bez ruchu to samo tyczy sie pvp.
Proponuje trzy rozwiazania:

1. Calkowite usuniecie specki unik, niech gra wroci do normalnosci
2. WYRAZNE zmniejszenie pnk za specke bo te liczby sa przerazajace
3. Ograniczenie specki ,,unik'' do dzialania tylko w PVP

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
A ty buff nie miales konczyc gry ? To co nagle cie tak duel interesuje ?
Ja polecam pogodzic sie z myśla ze jest sie słabym Wink
Odpowiedz
#3
jesli chociaz jeden z tych punktow wejdzie w zycie to bede zadowolony Smile osobiscie popieram punkt 2 Smile niech se zaslonowcy beda ale nie z taka przewaga nad innymi Smile
[Obrazek: kiedy-wszyscy-mowia-zebys-tego-nie_2016-...-42-29.gif]
Odpowiedz
#4
Ale ty pierdolisz Shaco to mi cie szkoda naprawdę masz coś z głową
Pain
Odpowiedz
#5
Popieram cos trzeba z tym zrobic
Odpowiedz
#6
Wam to sie chyba w glowach pierdoli zdrowo Wink nikt nie broni robic unikowca, knecht ma fecht ktory daje tyle ataku ze az smiech i nie ma problemu z trafieniem zadnego unikowca, macie specki atak, ale po chuj dawac spec atak jak mozna sile lub hp..
Usunmy w pizdu atak i celnosc bo po chuj skoro unik jest zjebany.
Specka unik to jedyna fajna opcja w tej grze, bo kazda inna spec = postac taka sama jak inne, no kurwa eldorado Big Grin
Proponuje masc na bol dupy i troche ataku dac a unik nie bedzie zadnym problemem Wink
Odpowiedz
#7
(03-25-2017, 13:17)Dark Vego napisał(a): Wam to sie chyba w glowach pierdoli zdrowo Wink nikt nie broni robic unikowca, knecht ma fecht ktory daje tyle ataku ze az smiech i nie ma problemu z trafieniem zadnego unikowca, macie specki atak, ale po chuj dawac spec atak jak mozna sile lub hp..
Usunmy w pizdu atak i celnosc bo po chuj skoro unik jest zjebany.
Specka unik to jedyna fajna opcja w tej grze, bo kazda inna spec = postac taka sama jak inne, no kurwa eldorado Big Grin
Proponuje masc na bol dupy i troche ataku dac a unik nie bedzie zadnym problemem Wink

Kiedys dobra zaslona na 50 poziomie jeszcze na yeti siedziala. Trzeba bylo zbierac akcje zeby ja w ogole odpalic. Nie interesuje mnie to ze trzeba w ciul siana na najlepsze eq, nie ma prawa byc tak ze na 65 poziomie zaden mob Cie nie trafi to brak sensu gry. Dodatkowo 80% zaslon to boty teraz sie za to trzeba zabrac. Jeden juz wylecial na 360d ktory twierdzil ze super graczem jest bo w 20 dni 87 lvl wbil. Tak nie moze byc i zamiast sie spinac znalezc jakies sensowne wyjscie z tej sytuacji, bo na kazda edycje byly z 2-3zaslony bo nikomu sie nie chcialo tak wolno expic a teraz niedosyc ze najlepsza do expa jest to jeszcze nie chamuje rozwoju sily itp. Ani nie trzeba tracic akcji zeby ja odpalic.
Odpowiedz
#8
Popieram wszystkich ktorzy sie wypowiedzieli w tym temacie, jestem na tak i na nie jednoczesnie...
Tak na powaznie moim zdaniem specka unik powinna zostac tak jak jest czyli 7uniku co 5 lvli, oczywiscie mam problem z trafieniem ale odpalam czarna krew i zdejmuje np. Krana a reszta leci na taka Furiatke, to sie nazywa taktyka czy tam praca w zespole, od tego sa rozne profesje zeby bylo ciekawie na flagach, bede tutaj bronil zaslonke choc jej nie lubie Smile Natomiast jesli chodzi o bossa, zaslonka stoi tam i jej nie trafia, stojac na jednym polu wyciaga sie tam ponad milion expa na godzine, serio? Boss ktory nie trafia? To co z niego za boss Smile Jakas pizda nie boss...
Z mojej strony to wszystko Smile
Czyster (~80lvl) / Derios (118lvl) / Big Money (83lvl) / Adder (76lvl) / Vegat (125lvl) / Siema (94lvl)
Odpowiedz
#9
Zasłona powinna zostać taka jak jest. Jak ktoś nie może trafić to niech wypije mixa na atak/celność- po to one są lub dodaje co lvl w atak/celność. Ciężko się expi zasłonowcem i zdobywa eq pod unik. A jak ktoś się wyexpi zasłonowcem i eq ma dobre to już inni płaczą... tak jak w tamtej edycji.

Jedyna rzecz, która mogłaby być zmieniona to to, by nie można było przerzucać każdego rodzaju eq na niższe lvl. Czyli zrobić coś w tym stylu, by każdy item po założeniu wiązał się z właścicielem i można by było go sprzedać tylko u handlarza + ewentualnie opcja premium rozwiązać go za PP.
Odpowiedz
#10
Cześć,
Specjalizacja "unik" niezmiennie będzie dawała 7 uniku co 5 poziomów i będzie działać w PvP w sposób niezmieniony. Zostaną jednak wprowadzone zmiany dot. PvE, a mianowicie:
+ zostanie wprowadzona minimalna szansa na trafienie przez potwora (30%)
+ w przypadku bossów szansa minimalna będzie wynosiła 80%
+ zostanie zmodyfikowany atak niektórych silniejszych potworów.

Pozdrawiam,
Seyin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości