Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrona i Odbicie
#61
(01-25-2018, 15:31)Crusader napisał(a): Hahaha tak jest damy Ci 6k defa żeby Cię potworki nie raniły bo Ty dajesz w obronę i nie masz siły hahah oj Arek Arek xD takie rozwiązanie problemu nie ma prawa bytu i nikt normalny o zdrowych zmysłach nie wcieli w życie Twoich wymagań bo są po prostu bezsensowne.. Zamiast dawać dalej w obronę rozwiń sobie siłę i hp bo nigdy nie będziesz miał tyle defa żeby Cię moby nie ranily chyba że chodzi Ci o te typu yeti Wink

widze ze nie czytasz ze zrozumieniem mateusz.
[Obrazek: 11676198264803833698.jpg]
Odpowiedz
#62
Vissen a gdzie te moje pomysły? Big Grin Ja ogólnie jestem zdania że w momencie kiedy BF "budowa fizyczna" została zabrana lotr i knecht stracili na tym nie ma co się oszukiwać więc najlepszym rozwiązaniem na obecną chwile było by dodanie obrony do przedmiotow za sp po pierwsze a po drugie zwiekszenie obrony z 8 za 1 pkt jak jest do tej pory na 12 za 1 pkt . Lotrom znacznie by to pomogło w expie "zawsze narzekają ze moby mocno strzelają" a knechtowi jako wojownikowi znacznie by pomoglo w pvp nie mowie o pvm.Ew. skill odbicie mozna podrasowac tak jak bylo w poprzedniej edycji na pvm 50/lvl na pvp/25 lvl.I vissen bedziesz miał tego swojego tanka lotry Cie posmyraja ale Ty ich rowniez.
Odpowiedz
#63
chlop nagle chce wykorzystac moment ze dal pare lvl w obr, zeby cabra crafter asner czy veryn nie ranili za duzo Big Grin
Odpowiedz
#64
(01-25-2018, 16:53)Ibef napisał(a): chlop nagle chce wykorzystac moment ze dal pare lvl w obr, zeby cabra crafter asner czy veryn nie ranili za duzo Big Grin

Do mnie to napisales? haha

(01-25-2018, 16:53)Ibef napisał(a): chlop nagle chce wykorzystac moment ze dal pare lvl w obr, zeby cabra crafter asner czy veryn nie ranili za duzo Big Grin

Zalosny jestes chlopie haha no naprawde zyskam 1000 defa Smile tabliczka mnozenia Ci sie klania Smile i pomysl nieraz bo masz tego smiesznego ibefa ktorym nie grasz bo padasz jak kawka wbijasz 10-15 lvli dajesz w defa i juz Cie lotrzyki nie bija mi sie nie oplaci teraz tego robic bo mam 100kk do lvla Smile troche pomysl nieraz zanim cos napiszesz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości