Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOPANIE ŁOWIENIE I ZIELARSTWO W OCZACH ZWYKŁEGO GRACZA....
#71
haa taa 3 cala elita misca expilem

700 wbijesz w ponad 2 miechy a 101 lvl chyba w tyle samo czasu nie wbijesz...a i powiedz mi jeszcze czemu od poczaku gry 3 osoby maja 100 plus ? jak tak latwo to chyba z polowa to powinna miec
Odpowiedz
#72
Miscu nie płacz jak mała dziewczynka. Jak ktoś chce to szybko by wbił. Pozatym tam w elicie to każdy ma pasy do każdej postaci logujecie się i gracie.

Reset byłby fajny tyle że trzeba przed resetem dużo spraw naprawić.
1 Opisy questów
2 Alchemia
3 zbieractwo
4 Ograniczenie lv
5 wprowadzić sety
I wiele innych rzeczy by się przydało

Najchętniej widziałbym 2 serwer duela i tam by można było grać od nowa a na starym też by można było grać Tongue
Odpowiedz
#73
Zrozum taką prostą rzecz, że wbicie 165 milionów dla kogoś może być łatwiejsze od wbicia 700 zbieractwa i na odwrót .Czy to zajmie rok czy to zajmie pół roku. Ale według Ciebie wbicie 700 to nic więc można śmiało takich ograniczać .

No dlaczego mają 100 lvl tylko te 3 osoby, pewnie dlatego że ciągłe expienie normalnym ludziom się nudzi, a może dlatego że mają lepsze rzeczy do roboty niż wbijanie poziomu, a może mają inne priorytety niż wysoki lvl - nie wiem popytaj ludzi, zbierz odpowiedzi do kupy i zrób rozpiskę dlaczego jeszcze nie wbili 100 lvl . Btw nikt nie mówi że wbicie takiego poziomu to łatwizna . Wręcz przeciwnie cały czas mówię ze jest to trud taki jak i wbijanie 700 zbieractwa xdd
Odpowiedz
#74
,,700 wbijesz w ponad 2 miechy a 101 lvl chyba w tyle samo czasu nie wbijesz...a i powiedz mi jeszcze czemu od poczaku gry 3 osoby maja 100 plus ? jak tak latwo to chyba z polowa to powinna miec" - ty panie a co ma wbicie 700 zbieractwa do 100 levela ? Przy wbiciu 700 kopania/łowienia/zielenia od początku to robiąc masz niecałe 20kk expa - w 2 miesiące, jak nie lepiej - a gdzie pozostałe 130kk.. bez przesady już z tymi komentarzami Smile
Odpowiedz
#75
17.Hythe 87 lotr

Jest najlepszym przykładem expa z kopania.....
Odpowiedz
#76
Proponuje aby admini wypowiedzieli się w tym temacie i zakończmy go,
Możemy się tu przegadywać w nieskończoność a decyzja i tak leży po stronie czerwonych.
Odpowiedz
#77
To po co robiłeś ankietę ? chyba wszystko wyjaśniła nie >?
Odpowiedz
#78
Po to żebyś się pytał.
Odpowiedz
#79
(05-21-2014, 17:41)Brand napisał(a): Po to żebyś się pytał.

Brand to naprawdę żałosne usuwasz posty innych a sam piszesz takie debilizmy które nic nie wnoszą.

Chłopie zastanów się co robisz :/
Odpowiedz
#80
System wydobywania zostanie zmieniony. Mam nadzieje, że uda się opracować nowy bardziej miarodajny rozkład expa uzależniony nie tylko od ilości umiejętności, ale też poziomu gracza, a także bonusy na wzór dropa, które powinny urozmaicić tę czynność, oprócz tego parę innych zmian. Niestety nie mogę obiecać kiedy dokładnie uda się to zrealizować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości