Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OGÓLNE
#11
teraz inne realia bo 70lvl + jest ciężki do osiągnięcia bo jest cała masa expa do wbicia. Tak czy siak, łotr daje więcej lvl w atak, a knecht ma fecht co doda mu 15-20 ataku

jeżeli w praktyce dam te 50 lvl w parowanie, to zostanie mi 20 lvli na atak hp i bf, więc ja nikogo nie zabije bijąc po 4-5
co dało by mi 344 zasłony z pierścieniem rycerza, płaszczem, krzyżakiem i hoplicką. ale wbicie takiego lv przy takiej ilości w parowanie jest nie realne, chyba że się bedzie siedziało na yeti przez pół roku

Stare zasady były wg mnie lepsze, a to że nikt nie mógł zabić zasłonowca to już inna bajka, tak jak już mówiłem, ja poświęcam bf żeby dać w parowanie, to ktoś musi poświęcić bf dla ataku
Odpowiedz
#12
W poprzedniej edycji było tak samo, zasłonowcy zaczynali być dobrzy od 80-90 poziomu, ale jeden zasłonowiec odmienia całą bitwę, jak powstanie 1 inni będą zmuszeni też zrobić zasłonę.

Ciężko jest stworzyć zasłonkę, ale później takiego zabić jeszcze ciężej.
Odpowiedz
#13
Generalnie miło, że się wypowiadacie. Karjonos wszystko fajnie opisałeś, rzetelnie przeczytałeś co jest in plus. Natomiast miej na uwadze, że nie wszyscy mają czas na wbicie 70 czy 100 poziomu. Wiem, że poprzednio byłeś nieosiągalny (o ile pamiętam to miałeś chyba ponad 150 poziom) - szacun, że Ci się chciało tyle grać.

Myślę, że balansując ilością akcji i sekundami potrzebnymi na uzbieranie 1 akcji to by było coś. Nowe zróżnicowanie poszczególnych graczy.

Kleiv i Dend czytajcie to, ludzie!

Pozdrawiam,
Alki
Odpowiedz
#14
Kleiva i Denda juz nie ma teraz GMami sa Kleon, Asav i Seiyn Smile
Odpowiedz
#15
Aha no dobra, widzę że małe roszady. Dzięki za oświecenie Smile
Odpowiedz
#16
Co do zasłonowców nie zgodze się że nie opłaca się robić takiej postaci, wręcz przeciwnie, pamiętacie Predatora z II edycji ? W dodatku gość zrobił łotra zasłonowca i kosił nie przeciętnie. Mimo to łotr i tak jest dominującą profesją reszta chcąc z nimi konkurować musi mieć przewagę kilkunastu lvli conajmniej.
Odpowiedz
#17
jakiego Predatora?, pierwszy raz slysze ten nick...
Odpowiedz
#18
Tak jak napisałem łotr zasłonowiec o nicku Predator, był przez chwile w ZC
Odpowiedz
#19
Aaaa to bylo mowic ze w Zakonie pewnie od razu na start mial 80 lv , pewnie postac Karjonosa Big Grin, bo gralem dlugo i nigdy nie slyszalem tego nicku.
Odpowiedz
#20
No właśnie nie, na początku nie był z nami ciężko było go zabić, ja na ck i całym możliwym sprzęcie nie mogłem go trafić. Mało to teraz istotne, napewno wypadało by zmodernizować profesję knechta, nie piszę tego dlatego że sam go prowadzę, tylko po to aby wyrównać szanse.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości