Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ochrona
#11
jestem za żeby usunąć blokadę na okres próbny Smile
Odpowiedz
#12
Ja również jestem za zdjęciem blokady. Od początku było to nieporozumienie.
Odpowiedz
#13
To jest właśnie to , o co mi chodzi: mob stoi przy strzałce, wchodzimy na mapę, on ładuje nam strzała albo dwa, a my możemy tylko się na to patrzeć.
Odpowiedz
#14
To ma być utrudnienie żeby na małym lv nie iść na dobre potwory
Odpowiedz
#15
Raczej tego nie pamietasz, ale w 1 edycji gralo sie na hydrach w 2-3 osoby z 60-65lvl, a teraz mamy miec max level 70, a hydry to obecnie jedne ze slabszych mobkow w porownaniu do zabojcow, wiverny, meduz czy wilkolakow
Odpowiedz
#16
Po co usuwać blokadę? Nie lepiej osłabić potwory tzn. dostosować je do aktualnego limitu poziomowego w grze? Nikt teraz nie ma szans pokonać 50% stworów, wyobraźcie sobie walkę 70 pozioma z drzewcami, harpiami, hersztem, zabójcami czy wilkołakiem.
Odpowiedz
#17
Akurat drzewców i harpi nie ma
Herszta to na cieniu powinno dać się zabić
Co najwyżej z wilkołakiem meduza i z hydrami będzie problem
Odpowiedz
#18
(09-08-2013, 13:50)ModernWar napisał(a): Akurat drzewców i harpi nie ma
Herszta to na cieniu powinno dać się zabić
Co najwyżej z wilkołakiem meduza i z hydrami będzie problem

Co do drzewców i harpii to nie wiedziałem, że ich nie ma, ale herszta nie każdy zabije na cieniu, łowca i knecht nie posiadają go, poza tym nie sądzę by łotr 70 poziom na cieniu go zabił, chyba, że z używkami bijąc kilka godzin.
Odpowiedz
#19
Max lvl będzie sukcesywnie powiększany wraz z upływem czasu, przynajmniej tak by wypadało Wink
Odpowiedz
#20
(09-08-2013, 14:17)Nicram napisał(a): Max lvl będzie sukcesywnie powiększany wraz z upływem czasu, przynajmniej tak by wypadało Wink

To po co wprowadzać maksymalny poziom skoro i tak ma zostać powiększany? To ma być serwer nastawiony na pvp, a nie na wbijanie poziomów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości