Polub nas na Facebook'u!

Dostępni gracze:


Nazwa postaci: Długość: 3-12 znaków Nazwa musi pasować do klimatu gry i być łatwa do odczytania, nie może być obraźliwa lub wulgarna. Nie może zawierać: polskich liter, cyfr, znaków interpunkcyjnych. Można używać pojedyńcze spacje i znaki: '-', '.' Jeśli nie masz pomysłu na nazwę postaci możesz skorzystać z naszego generatora nazw

Login i hasło: Służy do logowania w grze, dlatego nie powinno się ich podawać innym osobom.
Powinny być trudne do odgadnięcia, niezwiązane z Twoją osoba (np. imię, nazwisko), zawierać cyfry, duże i małe litery oraz inne znaki, np. 'n7D3ek'. Nazwa bohatera, login oraz hasło nie mogą być takie same.

E-mail: Potrzebny do edycji hasła/loginu. Nie można go zmienić w późniejszym czasie.

Nazwa bohatera:

Login:

Hasło(maksymalnie 8 znaków):

Powtórz hasło:

E-mail:


Specjalizacja:
Profesja: Knecht Łotr ŁowcaJeśli jesteś początkującym graczem warto zapoznać się z Pomoca.
Stworzenie nowego bohatera oznacza akceptację REGULAMINU

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Just Seyin Michał Krzeczkowski z siedzibą w Warszawie, ul. Węgrowska 1/6, NIP: 524-283-58-57. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji właściciela postaci i ewentualnego odzyskiwania dostępu do postaci. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby uzyskać dostęp do gry. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest weryfikacja użytkownika jako właściciela konta. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane dopóki postać pozostanie aktywna. Każdy Gracz posiada z mocy Ustawy i na przedstawionych w niej warunkach prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.